IV Estonia Sea Cup 29.06.2019 - 30.06.2019

"Кубок Моря"- 4-ой детский турнир по футболу (2009-2012 г.р)

  • 1.jpg
  • 931.jpg
  • 932.jpg
  • 933.jpg
  • 934.jpg
  • 935.jpg
  • 936.jpg
  • 937.jpg
  • 938.jpg
  • 939.jpg
  • 940.jpg
  • 941.jpg
  • 942.jpg
  • 943.jpg
  • 944.jpg
  • 945.jpg
  • 946.jpg
  • 947.jpg
  • 948.jpg
  • 949.jpg
  • 950.jpg
  • 951.jpg
  • 952.jpg
  • 953.jpg
  • 954.jpg
  • 955.jpg
  • 956.jpg
  • 957.jpg
  • 958.jpg
  • 959.jpg
  • 960.jpg
  • 961.jpg
  • 962.jpg
  • 963.jpg
  • 964.jpg
  • 966.jpg
  • 967.jpg
  • 968.jpg
  • 969.jpg
  • 970.jpg
  • 971.jpg
  • 972.jpg
  • 973.jpg
  • 974.jpg
  • 975.jpg
  • 976.jpg
  • 977.jpg
  • 978.jpg
  • 979.jpg
  • 980.jpg
  • 981.jpg
  • 982.jpg
  • 983.jpg
  • 984.jpg
  • 985.jpg
  • 986.jpg
  • 987.jpg
  • 988.jpg
  • 989.jpg
  • 990.jpg
  • 991.jpg
  • 992.jpg
  • 993.jpg
  • 995.jpg
  • 996.jpg
  • 997.jpg
  • 998.jpg
place logo   name time 2012 city  country
1 Dina 100 70

SJK DINA 

best player - Arseni Jakovlev

Sillamäe Estonia
2  Jarve K j gif

 Järve

best player - Erõk Kravchik

Kohtla-Järve  Estonia
3 Narva Trans 2018

Trans M 

best player - Kristina Danilova

Narva  Estonia
4 Phoenix Johvi

Phoenix

best player - Denis Kazakevich

Jõhvi Estonia
5 Narva Trans 2018

Trans N

best player - Arseni Ivanov

Narva Estonia
6 Narva Trans 2018

Trans M red

best player - Jankovski Savva

Narva Estonia
7 Phoenix Johvi

Phoenix - 2

best player - Ilja Guzevski

Jõhvi Estonia
 8  Sillamae FC

 FC Sillamäe

best player - Arseni Zujev

Sillamäe  Estonia
         
    2011    
1 Dina 100 70

SJK DINA 

best player - Aleksandr Gornev

Sillamäe Estonia
2 Narva Trans 2018

Trans red

best player - Maksim Kravchenko

Narva Estonia
3 Jarve K j gif

Järve  

best player - Mihail Pupkevich

Kohtla-Järve Estonia
4  Narva Trans 2018

Trans

best player - Aleksei Kuprijanov

Narva
Estonia 
 5 Phoenix Johvi

Phoenix

best player - Akvin Sõber

Jõhvi Estonia 
         
    2010    
1 Phoenix Johvi

Phoenix

best player - Artjom Model

Jõhvi Estonia
2 Narva Trans 2018

Trans

best player - Kolossov Deniss

Narva Estonia
3 Dina 100 70

SJK DINA 

best player - Artjom Otdelnov

Sillamäe Estonia
 4 Jarve K j gif

 Järve 

best player - Martin Oll

Kohtla-Järve Estonia
5  Maardu LM

FС Maardu 

best player - Prohor Strjukov

Maardu  Estonia
6 Narva Trans 2018

 Trans girl

best player - Aleksandra Volkova

Narva Estonia
         
    2009     
1 Narva Trans 2018

Trans J

best player - Veneamin Torchakov

Narva Estonia
2 Narva Trans 2018

Trans M

best player - Maksim Pavlenko

Narva Estonia
3 FC tallinn

FC Tallinn

best player - Martin Limarev

Tallinn Estonia
4 Dina 100 70

SJK DINA

best player - Daniil Kolometsev

Sillamäe Estonia
5 sillame kalev 300x292

Kalev 

best player - Rostislav Malovichko

Sillamäe Estonia

 

30.06.2019, 2012,  Sillamäe  kunstmuruväljak, Kesk 30, 40232 Sillamäe

G

Start

end

team 1

team 2

result 30.06

1

А

9:00

9:18

Trans M 12

 

 FC Sillamäe 12

9-0 

2

В

9:00

9:18

SJK DINA 12

 

Phoenix - 2  12

9-0 

3

А

9:22

9:40

Phoenix 12

 

Trans N 12

1-0 

4

В

9:22

9:40

Trans M red  12

 

Järve

1-3 

5

А

9:44

10:02

Trans M 12

 

Phoenix 12

3-0 

6

В

9:44

10:02

SJK DINA 12

 

Trans M red  12

5-0 

7

А

10:06

10:24

 FC Sillamäe 12

 

Trans N 12

0-8 

8

В

10:06

10:24

Phoenix - 2  12

 

Järve

0-8 

9

А

10:28

10:46

Trans M 12

 

Trans N 12

3-1 

10

В

10:28

10:46

SJK DINA 12

 

Järve

4-0 

11

А

10:50

11:08

 FC Sillamäe 12

 

Phoenix 12

0-12 

12

В

10:50

11:08

Phoenix - 2  12

 

Trans M red  12

0-3 

13

А

11:12

11:30

A3 Trans N

 

B4 Phoenix -2

3-0 

14

В

11:12

11:30

A4 FC Sillamae

 

B3 Тrans red M

0-7 

15

А

11:34

11:52

A1 Trans

 

B2 Jarve

 1-4

16

В

11:34

11:52

A2 Phoenix

 

B1 DINA

1-4 

17

А

11:56

12:14

A4 FC Sillamae

 

B4 Phoenix-2

0-5 

18

В

11:56

12:14

A3 Trans N

 

B3 Trans red M

0-0 

19

А

12:18

12:36

A2 Phoenix

 

B2 Jarve

1-4 

20

В

12:18

12:36

A1 Trans M

 

B1 DINA

1-4 

 

team 2012 group A

1

2

3

4

balls

points

place

1

Trans M 12

Narva Trans 2018  9-0  3-0  3-1  15-1 

2

FC Sillamäe 12

 0-9 Sillamae FC  0-12  0-8  0-29

3

Phoenix 12

0-3 12-0  Phoenix Jhvi FC 1-0   13-3

4

Trans N 12

1-3   8-0 0-1  Narva Trans 2018   9-4  3  3

 

team 2012 group B

1

2

3

4

balls

points

place

1

SJK DINA 12

 Dina 100 70 9-0  5-0  4-0  18-0   9  1

2

Phoenix - 2  12

 0-9 Phoenix Jhvi FC 0-3  0-8  0-20 

3

Trans M red  12

0-5  3-0   Narva Trans 2018 1-3  4-8 

4

Järve

 0-4  8-0 3-1  Jarve K j gif   11-5  2

 

team 2012 1-4 place

1

2

3

4

balls

points

place

1

A1 Trans M

ball

3-0

1-4   1-4 5-8 

2

A2 Phoenix

0-3

ball  1-4 1-4   2-11

3

B1 DINA

 4-1  4-1 ball 

4-0

12-1 

4

B2 Jarve

 4-1  4-1

 0-4

ball  8-6  6

 

team 2012  5-8 place

1

2

3

4

balls

points

place

1

A3 Trans N

ball

  8-0

 0-0  3-0 11-0  7

2

A4 FC Sillamae

0-8

ball  0-7 0-7  0-22  0

3

B3 Trans red M

0-0   7-0 ball

3-0

 10-0  7  6

4

B4 Phoenix-2

 0-3  7-0

  0-3

ball  7-6 3  7

 

30.06.2019, 2010,  Sillamäe  kunstmuruväljak, Kesk 30, 40232 Sillamäe

F

start

end

team 1   2010

team 2  2010

result 30.11

1

C

12:00

12:24

SJK DINA  10

Trans girl 10

10-1 

2

C

12:30

12:54

Trans 10

Phoenix 10

 1-2

3

B

13:00

13:24

FС Maardu  10

 Järve  10

 0-6

4

C

13:00

13:24

SJK DINA  10

Trans 10

 1-3

5

B

13:30

13:54

FС Maardu  10

Trans girl 10

3-0 

6

C

13:30

13:54

 Järve  10

Phoenix 10

0-5 

7

B

14:00

14:24

SJK DINA  10

FС Maardu  10

3-0 

8

C

14:00

14:24

 Järve  10

Trans 10

2-2 

9

B

14:30

14:54

Phoenix 10

Trans girl 10

9-0 

10

C

14:30

14:54

SJK DINA  10

 Järve  10

2-2 

11

B

15:00

15:24

Phoenix 10

FС Maardu  10

10-0 

12

C

15:00

15:24

Trans girl 10

Trans 10

 1-5

13

B

15:30

15:54

SJK DINA  10

Phoenix 10

 4-0

14

C

15:30

15:54

Trans girl 10

 Järve  10

 1-10

15

B

16:00

16:24

Trans 10

FС Maardu  10

 4-0

 

30.06.2019, 2011,  Sillamäe  kunstmuruväljak, Kesk 30, 40232 Sillamäe

F

start

end

team 1  2011

team 2   2011

result 30.06

1

A

13:00

13:20

SJK DINA  11

 Phoenix 11

 5-1

2

A

13:25

13:45

Trans red 11

Trans 11

 2-1

3

A

13:50

14:10

 Phoenix 11

 Järve  11

 1-7

4

A

14:15

14:35

SJK DINA  11

Trans red 11

6-2 

5

A

14:40

15:00

 Järve  11

Trans 11

 4-1

6

A

15:05

15:25

 Phoenix 11

Trans red 11

0-4 

7

A

15:30

15:50

SJK DINA  11

 Järve  11

4-2 

8

A

15:55

16:15

Trans 11

 Phoenix 11

 3-3

9

A

16:20

16:40

SJK DINA  11

Trans 11

6-1 

10

A

16:45

17:05

 Järve  11

Trans red 11

 1-3

 

team 2010

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

1

Phoenix 10

 Phoenix Jhvi FC  10-0 2-1  5-0   0-4 9-0   26-5  12

2

FС Maardu LM   10

 0-10 Maardu LM  0-4  0-6   0-3  3-0 3-23 

3

Trans 10

 1-2 4-0  Narva Trans 2018  2-2  3-1  4-1  14-6  10 

4

Järve  10

 0-5 6-0  2-2  Jarve K j gif  2-2   10-1  21-10  8

5

 SJK DINA  10

 4-0  3-0  1-3 2-2  Dina 100 70  10-1  20-6   10

6

Trans girl 10

 0-9 0-3  1-5  1-10   1-10  Narva Trans 2018  2-37

 

Team 2011 A

1

2

3

4

5

balls

points

place

1

SJK DINA  11

Dina 100 70  6-2   5-1 6-1  4-2  21-6  12 

2

Trans red 11

2-6  Narva Trans 2018  4-0   2-1 3-1  11-8 

3

 Phoenix 11

 1-5  0-4 Phoenix Jhvi FC   3-3   1-7 5-19   1  5

4

Trans 11

 1-6  1-2  3-3 Narva Trans 2018  1-4   6-15

5

 Järve  11

2-4   1-3  7-1  4-1 Jarve K j gif   14-9  6

 

29.06.2019, 2009,  Sillamäe  kunstmuruväljak, Kesk 30, 40232 Sillamäe

F

start

end

team 1   2009

team 2  2009

result 29.06

1

А

9:30

10:00

SJK DINA 09

FC Tallinn 09

1-10 

2

B

9:30

10:00

Trans J 09

Trans M 09

2-1 

3

А

10:05

10:35

Kalev  09

Trans M 09

0-7 

4

B

10:05

10:35

SJK DINA 09

Trans J 09

0-5 

5

А

10:40

11:10

Trans M 09

FC Tallinn 09

4-2 

6

B

10:40

11:10

Kalev  09

Trans J 09

1-7 

7

А

11:15

11:45

SJK DINA 09

Kalev  09

6-1 

8

B

11:15

11:45

FC Tallinn 09

Trans J 09

 1-4

9

А

11:50

12:20

SJK DINA 09

− 

Trans M 09

1-10 

10

B

11:50

12:20

FC Tallinn 09

 −

Kalev  09

8-1 

 

team 2009

1

2

3

4

5

balls

points

place

1

Trans M 09

Narva Trans 2018  4-2   1-2  7-0  10-1  22-5

2

FC Tallinn 09

 2-4 FC tallinn  1-4   8-1 10-1   23-10

3

Trans J 09

 2-1 4-1  Narva Trans 2018  7-1  5-0  18-3  12 

4

Kalev  09

 0-7  1-8  1-7 sillame kalev 300x292  1-6  3-28 

5

SJK DINA 09

 1-10 1-10   0-5  6-1 Dina 100 70  8-26 

 

 Support 9-23 (UTC+1) 

 

 

Vkontakte Odnoklassniki facebook

 

All tournament

 

Narvacup2015

 

  Narva Trans 2018   Narva gerb

Dina Logotip 200 200

  SILLAMAE LOGO
  Phoenix Jhvi FC  Johvi gerb
  Jarve K-j gif    Kohtla Jarve gerb
 inger Noorus silvestnik maxima   24sport Europa Cafe Matveika narva
 Fama laagna   futboloff  liivarand FFMO meresuu  Baltic liiga ee  webstudio 
gol Federatia Petrazavodska Infootball.me Yes Molodoi ee sekundomer sportandme logo EJL
ESPAK Narva sportland Footcom Narva Jalgpalli Liit ID kutseharidus Detskaj Dokaball pohjarannik