IV Estonia Sea Cup 29.06.2019 - 30.06.2019

"Кубок Моря"- 4-ой детский турнир по футболу (2009-2012 г.р)

  • 1.jpg
  • 931.jpg
  • 932.jpg
  • 933.jpg
  • 934.jpg
  • 935.jpg
  • 936.jpg
  • 937.jpg
  • 938.jpg
  • 939.jpg
  • 940.jpg
  • 941.jpg
  • 942.jpg
  • 943.jpg
  • 944.jpg
  • 945.jpg
  • 946.jpg
  • 947.jpg
  • 948.jpg
  • 949.jpg
  • 950.jpg
  • 951.jpg
  • 952.jpg
  • 953.jpg
  • 954.jpg
  • 955.jpg
  • 956.jpg
  • 957.jpg
  • 958.jpg
  • 959.jpg
  • 960.jpg
  • 961.jpg
  • 962.jpg
  • 963.jpg
  • 964.jpg
  • 966.jpg
  • 967.jpg
  • 968.jpg
  • 969.jpg
  • 970.jpg
  • 971.jpg
  • 972.jpg
  • 973.jpg
  • 974.jpg
  • 975.jpg
  • 976.jpg
  • 977.jpg
  • 978.jpg
  • 979.jpg
  • 980.jpg
  • 981.jpg
  • 982.jpg
  • 983.jpg
  • 984.jpg
  • 985.jpg
  • 986.jpg
  • 987.jpg
  • 988.jpg
  • 989.jpg
  • 990.jpg
  • 991.jpg
  • 992.jpg
  • 993.jpg
  • 995.jpg
  • 996.jpg
  • 997.jpg
  • 998.jpg

Estonia Sea Cup 2017 result

logo 2011  name time city  country
1 Narva trans

Trans

best player  - Funtov Anton

Narva  Estonia
2 Jarve K-j gif

Järve 

best player  - Kolkin Andrian

Kohtla-Järve Estonia
3 Pohjatallinna logo

Põhja

best player  - Klinskii Matvei

Tallinn  Estonia
4 Dina 100 70

SJK DINA 

best player  - Gornev Aleksandr

Sillamäe Estonia
5  Narva trans

Trans red  

best player  - Pavelkovich Timofei

 Narva Estonia 

 

logo 2010  name time city  country
1 Narva trans

Trans 

best player  - Beloussov Georgi

Narva  Estonia
2 Tiigrid loo

Tiigrid

best player  - Raldo Mägi

Loo Estonia
3  Pohjatallinna logo

 Põhja

best player  - Klimenko Artjom

Tallinn  Estonia
4 Dina 100 70

SJK DINA

best player  - Marat Aleksejev

Sillamäe Estonia
5 Narva trans

Trans red 

best player  - lim Komoedov

Narva Estonia
6 sillame-kalev-300x292

Kalev 

best player  - Aleksandr Estafjev

Sillamäe Estonia

 

logo 2009  name time city  country
1 Pohjatallinna logo

Põhja

best player  - Ismail Soroka

Tallinn  Estonia
2 Narva trans

Trans 

best player  - Marek Chikaljov

Narva Estonia
3  Dina 100 70

SJK DINA

best player  - Klimov Andrei

Sillamäe  Estonia
4 Dina 100 70

SJK DINA red

best player  - Hohlov Leonid

Sillamäe Estonia
5 Cosmos Tallinn

Cosmos

best player  - Chesnokov Aleksandr

Tallinn Estonia
6 Lokomotiv Johvi

Lokomotiv

best player  - Kristofer Virkus

Jõhvi Estonia

 

logo 2007  name time city  country
1 Krestshatik Tallinn gif

SK Kreshatik

best player  - Aleksandr Vasiljev

Tallinn  Estonia
 2 Jarve K-j gif

Järve 

best player  - Miller Stanislav

Kohtla-Järve  Estonia
3 Narva trans

Trans 

best player  - Daniil Mihailov

Narva Estonia
4 Dina 100 70

SJK DINA

best player  - 

Sillamäe Estonia
5 Krestshatik Tallinn gif

SK Kreshatik girl

best player  - Katarina Hein

Tallinn Estonia
6 Cosmos Tallinn

Cosmos

best player  -  Mitin Artur

Tallinn Estonia
7 Krestshatik Tallinn gif

SK Kreshatik 06

best player  - Nikolai Kulikov

Tallinn Estonia

 

 

30 juuni 2017 

F

strat

end

team 1

team2

result 30.06

1

A

11:00

11:20

SJK DINA red (09-10)

SJK DINA  (09)

 0-5

2

B

14:30

14:50

Põhja(09)

SJK DINA red (09-10)

 6-1

3

A

14:55

15:25

Põhja 08

 

SJK DINA 08

 2-1

4

B

15:30

15:50

SJK DINA  10

 

Põhja 10

 0-3

5

A

15:55

16:15

Põhja(09)

SJK DINA  (09)

 2-2

6

B

18:00

18:20

Kalev 10

SJK DINA  10

 1-2

 

 

01 juuli 2017

F

strat

end

team 1

team2

result 01.07

1

C

9:30

9:50

SJK DINA  (09)

Trans  (09)

 0-1

2

C

9:55

10:15

Põhja(09)

Lokomotiv (09)

 4-1

3

C

10:20

10:40

SJK DINA red (09-10)

Trans  (09)

 0-5

4

C

10:45

11:05

Lokomotiv (09)

SJK DINA  (09)

 0-5

5

C

11:10

11:30

Cosmos (09)

SJK DINA red (09-10)

 1-3

6

C

11:35

11:55

Põhja(09)

Trans  (09)

 4-3

7

C

12:00

12:20

SJK DINA  (09)

Cosmos (09)

 3-0

8

C

12:25

12:45

Trans  (09)

Lokomotiv (09)

 2-1

9

C

12:50

13:10

Põhja(09)

Cosmos (09)

 5-0

10

C

13:15

13:35

Lokomotiv (09)

SJK DINA red (09-10)

 2-7

11

C

13:40

14:00

Trans  (09)

Cosmos (09)

 2-1

12

C

14:05

14:25

Trans  10

Trans red  10

 3-1

13

C

14:30

14:50

Cosmos (09)

Lokomotiv (09)

 3-1

14

C

14:55

15:15

Põhja 10

Tiigrid  10

 1-3

15

C

15:20

15:40

Trans  10

SJK DINA  10

 3-0

16

C

15:45

16:05

Põhja 10

Trans red  10

 3-0

17

C

16:10

16:30

Tiigrid  10

Kalev 10

 4-0

18

C

16:35

16:55

Trans  10

Põhja 10

 3-1

19

A

17:05

17:25

Trans red  10

SJK DINA  10

 0-2

20

C

17:05

17:25

Kalev 10

Põhja 10

 0-2

21

A

17:35

17:55

Trans  10

Tiigrid  10

 3-1

22

C

17:35

17:55

Kalev 10

Trans red  10

 1-1

23

A

18:05

18:25

Tiigrid  10

SJK DINA  10

 1-3

24

C

18:05

18:25

Trans  10

Kalev 10

 4-0

25

А

18:30

18:50

Trans red  10

Tiigrid  10

 2-5

 

start

end

team 1

team 2

result 01.07

1

10:30

10:48

Trans 08

 

SJK DINA 08

2-0 

2

10:51

11:09

SK Kreshatik 07

SK Kreshatik girl 07

 5-0

3

11:12

11:30

Põhja 08

Trans 08

 0-0

4

11:33

11:51

SK Kreshatik 06

Järve 07

 0-1

5

11:51

 

11:51

Cosmos 07

 

SJK DINA 07

1-2

6

12:15

12:33

SK Kreshatik 07

Põhja 08

 4-0

7

12:36

12:54

Trans 08

SK Kreshatik girl 07

 2-1

8

12:57

13:15

Cosmos 07

SK Kreshatik 06

 1-0

9

13:18

13:36

Järve 07

SJK DINA 07

 1-1

10

13:39

13:57

SK Kreshatik 07

Trans 08

 0-1

11

14:00

14:18

SK Kreshatik girl 07

Põhja 08

 1-0

12

14:21

14:39

Cosmos 07

Järve 07

 0-1

13

14:42

15:00

SJK DINA 07

SK Kreshatik 06

 1-0

14

15:03

15:21

SK Kreshatik girl 07 A3

 SK Kreshatik 06 B4

 1-0

15

15:24

15:42

 Põhja 08 A4

Cosmos 07 B3

 0-1

16

15:45

16:03

A1 Trans 08

 Järve 07 B2

 0-1

17

16:06

16:24

SJK DINA 07 B1

A2 SK Kreshatik 07

 0-5

18

16:27

16:45

Põhja 08 A4

SK Kreshatik 06 B4

 0-3

19

16:48

17:06

SK Kreshatik girl 07 A3

Cosmos 07 B3

 2-1

20

17:09

17:27

A2 SK Kreshatik 07

Järve 07 B2

 4-1

21

17:30

17:48

A1 Trans 08

B1 SJK DINA 07

 0-0

 

team 2007 Group A

1

2

3

4

balls

points

place

1

SK Kreshatik 07

 Krestshatik Tallinn gif

4-0 

 5-0  0-1  9-1  6  2

2

Põhja

 0-4

 Pohjatallinna logo  0-1  0-0  0-5  1  4

3

SK Kreshatik girl

 0-5  1-0  Krestshatik Tallinn gif

1-2 

 2-7  3  3

4

Trans 

 1-0  0-0

2-1 

 Narva trans  3-1  7  1

 

team 2007 Group B

1

2

3

4

balls

points

place

1

Cosmos 07

 Cosmos Tallinn

0-1 

 1-2  1-0  2-2  3  3

2

Järve 07

 1-0

 Jarve K-j gif  1-1  1-0  3-1  7  2

3

SJK DINA 07

 2-1  1-1  Dina 100 70

1-0 

 4-2  7  1

4

SK Kreshatik 06

 0-1  0-1

0-1 

 Krestshatik Tallinn gif  0-3  0  4

 

 

team 2007 1-4 place

1

2

3

4

balls

points

place

1

Trans  A1

 

1-0

 0-0  0-1  1-1  4  3

2

 SK Kreshatik 07 A2

0-1

   5-0  4-1  9-2  6  1

3

 SJK DINA 07 B1 

 0-0  0-5  

1-1

 1-6  2  4

4

Järve 07 B2

 1-0  1-4

1-1

   3-5  4  2

 

team 2007 5-8 place

1

2

3

4

balls

points

place

1

 SK Kreshatik girl A3

 

1-0

 2-1  1-0  4-4  9  5

2

 Põhja A4

0-1

   0-1  0-3  0-5  0  8

3

Cosmos 07 B3

 1-2  1-0  

1-0

 3-2  6  6

4

 SK Kreshatik 06 B4

 0-1 3-0

0-1

   3-2  3  7

 

 

team 2009

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

1

Trans 09

 Narva trans  3-4  1-0  2-1  2-1  5-0  13-6  12  2

2

Põhja 09

 4-3  Pohjatallinna logo  2-2  4-1  5-0  6-1  21-7  13  1

3

SJK DINA 09

 0-1  2-2  Dina 100 70  5-0  3-0  5-0  15-3  10  3

4

Lokomotiv 09

 1-2  1-4  0-5  Lokomotiv Johvi  1-3  2-7  5-21  0  6

5

Cosmos 09

 1-2  0-5  0-3  3-1  Cosmos Tallinn  1-3  5-14  3  5

6

SJK DINA red(10)

 0-5  1-6  0-5  7-2  3-1  Dina 100 70  11-19  6  4

 

 

team 2010

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

1

Trans  10

 Narva trans  3-0  3-1  4-0  3-1  3-1  16-3  15  1

2

SJK DINA  10

 0-3  Dina 100 70  0-3  2-1  3-1  2-0  7-8  9  4

3

Põhja 10

 1-3  3-0  Pohjatallinna logo  2-0  1-3  3-0  10-6  9  3

4

Kalev 10

 0-4  1-2  0-2  sillame-kalev-300x292  0-4  1-1  2-13  1  6

5

Tiigrid  10

 1-3  1-3  3-1  4-0  Tiigrid loo  5-2  14-9  9  2

6

Trans red   10

 1-3  0-2  0-3  1-1  2-5  Narva trans  4-14  1  5

 

02 juuli 2017 

 

start

end

team 1

team 2

result 02.07

1

10:00

10:20

Järve 11

SJK DINA   11

 2-2

2

10:25

10:45

Trans  11

Trans red  11

 6-0

3

10:50

11:10

SJK DINA   11

Põhja  11

 0-5

4

11:15

11:35

Järve  11

Trans red  11

 2-3

5

11:40

12:00

Põhja  11

Trans  11

 0-5

6

12:05

12:25

Trans red  11

SJK DINA   11

 0-6

7

12:30

12:50

Järve  11

Trans  11

 2-0

8

12:55

13:15

Põhja  11

Trans red  11

 3-0

9

13:20

13:40

SJK DINA   11

Trans

 1-3

10

13:45

14:05

Järve  11

Põhja  11

 2-0

 

 

Team 2011

1

2

3

4

5

balls

points

place

1

Järve 11

 Jarve K-j gif  2-0  2-2  2-0  2-3  8-5  7  2

2

Trans  11

 0-2  Narva trans  3-1  5-0  6-0  14-3  9  1

3

SJK DINA 11

 2-2  1-3  Dina 100 70  0-5  6-0  9-9  9-9  4

4

Põhja 11

 0-2  0-5  5-0  Pohjatallinna logo  3-0  8-7  6  3

5

Trans red  11

 3-2  0-6  0-6  0-3  Narva trans  3-17  3-17  5

 

 

 

28 mai 2017 

place logo   name time 2011 city  country
1 baltika-narva

Baltika

Mark Uljev

Narva  Estonia
2 Dina 100 70

SJK DINA 

best player  - Tostsev Aleksei

Sillamäe Estonia
3  FCI Tallinn

FCI Tallinn black

best player  - Kovalchuk Leva

Tallinn  Estonia
4 FCI Tallinn

FCI Tallinn white

best player  - Nellis Leo

Tallinn Estonia
5 Narva trans

Trans

best player  - Evan Kolu

Narva Estonia
6 Narva trans

Trans red

best player  - Petra Vladimir

Narva Estonia

 

27 mai 2017 

place logo   name time 2010 city  country
1 Narva trans

Trans red

best player  - Jakovlev Nikita

Narva  Estonia
2 Lokomotiv Johvi

Lokomotiv

best player  - Model Artjom

Jõhvi Estonia
3  Dina 100 70

SJK DINA 

best player  - Hohlov Leonid

Sillamäe  Estonia
4 Jarve K-j gif

Järve

best player  - Vlad Kudrjavchev

Kohtla-Järve Estonia
5 sillame-kalev-300x292

Kalev

best player  - Daniil Vlasov

Sillamäe Estonia
6 Narva trans

Trans

best player  - Alekseev Saveli

Narva Estonia

 

 

 

 

27 mai 2017  Sillamae

F

start

end

team 2010

team 2010

result

1

А

10:00

10:20

SJK DINA (10)

Kalev (10)

 7-1

2

B

10:00

10:20

       

3

А

10:30

10:50

Trans red (10)

Trans (10)

 6-0

4

B

10:30

10:50

Järve (10)

Lokomotiv (10)

 1-3

5

А

11:00

11:20

SJK DINA (10)

Trans red (10)

 2-4

6

B

11:00

11:20

Järve (10)

Kalev (10)

 2-1

7

А

11:30

11:50

Lokomotiv (10)

Trans (10)

 5-2

8

B

11:30

11:50

SJK DINA (10)

Järve (10)

 6-1

9

А

12:00

12:20

Lokomotiv (10)

Trans red (10)

 0-2

10

B

12:00

12:20

Trans (10)

Kalev (10)

 3-5

11

А

12:30

12:50

SJK DINA (10)

Lokomotiv (10)

 2-7

12

B

12:30

12:50

Trans (10)

Järve (10)

 1-3

13

А

13:00

13:20

Kalev (10)

Trans red (10)

 1-7

14

B

13:00

13:20

SJK DINA (10)

Trans (10)

 14-1

15

А

13:30

13:50

Kalev (10)

Lokomotiv (10)

 2-10

16

B

13:30

13:50

Trans red (10)

Järve (10)

 2-1

 

team 2010

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

1

SJK DINA (10)

 Dina 100 70  2-4  7-1  14-1  2-7  6-1  31-14  9  3

2

Trans red (10)

 4-2  Narva trans  7-1  6-0  2-0  2-1  21-4  15  1

3

Kalev (10)

 1-7  1-7  sillame-kalev-300x292  5-3  2-10  1-2  10-29  3  5

4

Trans (10)

 1-14  0-6  3-5  Narva trans  2-5  1-3  7-33  0  6

5

Lokomotiv (10)

 7-2  0-2  10-2  5-2  Lokomotiv Johvi  3-1  25-9  12  2

6

Järve (10)

 1-6  1-2  2-1  3-1  1-3  Jarve K-j gif  8-12  6  4

 

 

28 mai 2017  Narva

F

start

end

team 2011

team 2011

result

1

А

9:30

9:54

SJK DINA (11)

Trans (11)

5-1

2

B

9:30

9:54

Baltika (11)

Trans red (11)

8-0

3

А

10:00

10:24

Baltika (11)

Trans (11)

 9-0

4

B

10:00

10:24

SJK DINA (11)

Trans red (11)

 4-1

5

А

10:30

10:54

FCI Tallinn black (11)

FCI Tallinn white (11)

 5-1

6

B

10:30

10:54

SJK DINA (11)

Baltika (11)

 2-2

7

А

11:00

11:24

SJK DINA (11)

FCI Tallinn whit

 1-8

8

B

11:00

11:24

Trans (11)

FCI Tallinn black (11)

 2-4

9

А

11:30

11:54

SJK DINA (11)

FCI Tallinn black (11)

 5-3

10

B

11:30

11:54

Trans red (11)

FCI Tallinn white (11)

 0-11

11

А

12:00

12:24

Trans red (11)

FCI Tallinn black (11)

 1-16

12

B

12:00

12:24

FCI Tallinn white (11)

Baltika (11)

 3-5

13

А

12:30

12:54

Trans (11)

Trans red (11)

 1-1

14

B

12:30

12:54

FCI Tallinn black (11)

Baltika (11)

 0-2

15

А

13:00

13:24

FCI Tallinn white (11)

Trans (11)

 8-0

 

 

team 2011

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

1

SJK DINA (11)

 Dina 100 70  5-3  5-1  1-8  4-1  2-2  17-15  10  2

2

FCI Tallinn black (11)

 3-5  FCI Tallinn  4-2  5-1  16-1  0-2  28-11  9  3

3

Trans (11)

 1-5  2-4  Narva trans  0-8  1-1  0-9  4-27  1  5

4

FCI Tallinn white (11)

 8-1  1-5  8-0  FCI Tallinn  11-0  3-5  31-11  9  4

5

Trans red (11)

 1-4  1-16  1-1  0-11  Narva trans  0-8  3-40  1  6

6

Baltika (11)

 2-2  2-0  9-0  5-3  8-0  baltika-narva  21-5  14  1

 

 

 Support 9-23 (UTC+1) 

 

 

Vkontakte Odnoklassniki facebook

 

All tournament

 

Narvacup2015

 

  Narva Trans 2018   Narva gerb

Dina Logotip 200 200

  SILLAMAE LOGO
  Phoenix Jhvi FC  Johvi gerb
  Jarve K-j gif    Kohtla Jarve gerb
 inger Noorus silvestnik maxima   24sport Europa Cafe Matveika narva
 Fama laagna   futboloff  liivarand FFMO meresuu  Baltic liiga ee  webstudio 
gol Federatia Petrazavodska Infootball.me Yes Molodoi ee sekundomer sportandme logo EJL
ESPAK Narva sportland Footcom Narva Jalgpalli Liit ID kutseharidus Detskaj Dokaball pohjarannik