IV Estonia Sea Cup 29.06.2019 - 30.06.2019

"Кубок Моря"- 4-ой детский турнир по футболу (2009-2012 г.р)

  • 1.jpg
  • 931.jpg
  • 932.jpg
  • 933.jpg
  • 934.jpg
  • 935.jpg
  • 936.jpg
  • 937.jpg
  • 938.jpg
  • 939.jpg
  • 940.jpg
  • 941.jpg
  • 942.jpg
  • 943.jpg
  • 944.jpg
  • 945.jpg
  • 946.jpg
  • 947.jpg
  • 948.jpg
  • 949.jpg
  • 950.jpg
  • 951.jpg
  • 952.jpg
  • 953.jpg
  • 954.jpg
  • 955.jpg
  • 956.jpg
  • 957.jpg
  • 958.jpg
  • 959.jpg
  • 960.jpg
  • 961.jpg
  • 962.jpg
  • 963.jpg
  • 964.jpg
  • 966.jpg
  • 967.jpg
  • 968.jpg
  • 969.jpg
  • 970.jpg
  • 971.jpg
  • 972.jpg
  • 973.jpg
  • 974.jpg
  • 975.jpg
  • 976.jpg
  • 977.jpg
  • 978.jpg
  • 979.jpg
  • 980.jpg
  • 981.jpg
  • 982.jpg
  • 983.jpg
  • 984.jpg
  • 985.jpg
  • 986.jpg
  • 987.jpg
  • 988.jpg
  • 989.jpg
  • 990.jpg
  • 991.jpg
  • 992.jpg
  • 993.jpg
  • 995.jpg
  • 996.jpg
  • 997.jpg
  • 998.jpg

SILLAMÄE SEA CUP 2016

SILLAMAE SeaCup Logo

 

 2010

place logo 2010  name time sity  country
1 Dina 100 70

SJK DINA 

best player  - Matvei Karin

Sillamäe  Estonia
2 Jarve K-j gif

Järve kollane

best player  - Igor Kravchuk

Kohtla-Järve Estonia
3  Narva trans

Trans 

best player  - Gosha Beloussov

Narva  Estonia
4 Jarve K-j gif

Järve sinine

best player  - Anton Fillipov

Kohtla-Järve Estonia

 

 

 2009 

place logo 2009  name time sity  country
1 Pohjatallinna logo

SK Põhja sinine

best player  - Danila Kotsalainen

Tallinn  Estonia
2 Pohjatallinna logo

SK Põhja valge

best player  - Izmail Soroka

Tallinn Estonia
3  Dina 100 70

SJK DINA 

best player  - Andrei Klimov

Sillamäe  Estonia
4 Legion Tallinn

Legion 

best player  - Nikita Abzalon

Narva Estonia
5 Narva trans

Trans 

best player  - Nikita Jakovlev

Narva Estonia
6 Jarve K-j gif

Järve

best player  - Vlad Kudrjavchev

Kohtla-Järve Estonia

 

 

 2008 

place logo 2008  name time sity  country
1 Full-Arsenal-Logo

Arsenal 

best player  - Nazar Hlemonko

Kiev  ukraine
2  Merkuur-Juunior Logo 130px

 Merkuur Juunior

best player  - Vjateslav Karpenkov

Tartu  Estonia
3 Narva trans

Trans 

best player  - Danila Mihhailov

Narva Estonia
4 Dina 100 70

SJK DINA

best player  - 

Sillamäe Estonia
5 Ednist Kiev

Ednist 

best player  - Ivan Zaika

Kiev ukraine
6 Dina 100 70

SJK DINA girl

best player  - Kristina Borotõnskaja

Sillamäe Estonia

 

 2007

place logo 2007  name time sity  country
1 Narva trans

Trans 

best player  - Artur Kaurson

Narva  Estonia
 2 Krestshatik Tallinn gif

SK Kreshatik

best player  - Mark Kalachuk

Tallinn  Estonia
3 Zvezda Petrozavodsk

Miraz

best player  - David Kovsov

Petrozavodsk  Russia
4 Zvezda Petrozavodsk

DUSSH №7 

best player  - Leonid Kovõlev

Petrozavodsk  Russia
5 Dina 100 70

SJK DINA

best player  - Marta Panova

Sillamäe Estonia
6 Lokomotiv Johvi

Lokomotiv

best player  - Jan Tomingas

Jõhvi Estonia

 

 2006

place logo 2006  name time sity  country
1 Narva trans

Trans

best player  - Valeri Satenkov 

Narva  Estonia
2 Dina 100 70

SJK DINA

best player  - Roman Bazkov

Sillamäe Estonia
3 Krestshatik Tallinn gif

SK Kreshatik

best player  - Nikolai Kulikov

Tallinn Estonia
4 Lokomotiv Johvi

Lokomotiv

best player  - Andres Pärve

Jõhvi Estonia
5 Jarve K-j gif

Järve

best player  - Deniss Petrov

Kohtla-Järve Estonia
6 Impuls

Impuls 

best player  - Matvei Oseichuk

Kamianets-Podilskyi ukraine

 

 

 

 25 juuni

F

start

end

team 1

team 2

result  25.06

25.06

A

9:30

 

9:54

SJK DINA girl (08) Arsenal  (08) 1-6

25.06

A

9:30

9:54

SJK DINA  (08)

SJK DINA girl (08)

6-3

25.06

A

9:30

9:54

Ednist (08)

SJK DINA  (08)

2-2 

25.06

A

10:00

10:20

SJK DINA  (09)

Järve (09)

 7-0

25.06

A

10:26

10:46

Legion (09)

Trans (09)

 8-1

25.06

A

10:52

11:12

SK Põhja sinine (09)

SK Põhja valge (09)

 5-0

25.06

A

11:18

11:38

Trans (09)

Järve (09)

7-2 

25.06

A

11:44

12:04

SK Põhja valge (09)

Legion (09)

 1-0

25.06

A

12:10

12:30

SJK DINA  (09)

SK Põhja sinine (09)

 0-3

25.06

A

12:36

12:56

SK Põhja sinine (09)

Järve (09)

 5-0

25.06

A

13:02

13:22

SK Põhja valge (09)

Trans (09)

 6-2

25.06

A

13:28

13:48

SJK DINA  (09)

Legion (09)

 5-2

25.06

A

13:54

14:14

Järve (09)

SK Põhja valge (09)

 0-8

25.06

A

14:20

14:40

Trans (09)

SK Põhja sinine (09)

 2-6
                 

25.06

A

14:50

15:20

SJK DINA (06)

 Trans (06)

 2-10

25.06

A

15:26

15:56

Impuls (06)

Järve (06)

0-5 

25.06

A

16:02

16:32

Lokomotiv (06)

SK Kreshatik (06)

 1-2

25.06

A

16:38

17:08

Järve (06)

 Trans (06)

 0-12

25.06

A

17:14

17:44

SJK DINA (06)

Lokomotiv (06)

 2-2

25.06

A

17:50

18:20

 Trans (06)

SK Kreshatik (06)

 8-0

25.06

A

18:26

18:56

Järve (06)

Lokomotiv (06)

 0-4

25.06

A

19:02

19:32

SK Kreshatik (06)

Impuls (06)

 6-0

 

F

start

end

team 1

team 2

result  25.06

25.06

B

9:15

9:45

SJK DINA (06)

Impuls (06)

8-0 

25.06

B

9:51

10:21

DUSSH №7  (07)

Miraz  (07)

 2-1

25.06

B

10:27

10:57

Lokomotiv  (07)

SJK DINA  (07)

2-5 

25.06

B

11:03

11:33

SK Kreshatik  (07)

Trans  (07)

 1-1

25.06

B

11:39

12:09

DUSSH №7  (07)

Lokomotiv  (07)

 12-0

25.06

B

12:15

12:45

SK Kreshatik  (07)

Miraz  (07)

4-1 

25.06

B

12:51

13:21

Trans  (07)

SJK DINA  (07)

 4-2

25.06

B

13:27

13:57

DUSSH №7  (07)

SK Kreshatik  (07)

1-1

25.06

B

14:03

14:33

Trans  (07)

Lokomotiv  (07)

9-0 

25.06

B

14:39

15:09

SJK DINA  (07)

Miraz  (07)

1-2 

25.06

               

25.06

B

15:20

15:44

Ednist (08)

SJK DINA girl (08)

3-2 

25.06

B

15:50

16:14

Merkuur Juunior (08)

SJK DINA  (08)

5-2 

25.06

B

16:20

16:44

Ednist (08)

Arsenal  (08)

1-6 

25.06

B

16:50

17:14

Trans  (08)

SJK DINA  (08)

3-1 

25.06

B

17:20

17:44

Merkuur Juunior (08)

SJK DINA girl (08)

 11-1

25.06

B

17:50

18:14

Arsenal  (08)

Trans  (08)

 2-2

25.06

B

18:20

18:44

Ednist (08)

Merkuur Juunior (08)

 0-7

25.06

B

18:50

19:14

SJK DINA girl (08)

Trans  (08)

1-2 

 

 

F

start

end

team 1

team 2

result  25.06

25.06

C

14:45

15:05

Järve kollane (10)

Järve sinine (10)

1-5 

25.06

C

15:11

15:31

Trans (10)

SJK DINA  (10)

0-4 

25.06

C

15:37

15:57

SJK DINA  (10)

Järve kollane (10)

 8-1

25.06

C

16:03

16:23

Trans (10)

Järve sinine (10)

0-0 

25.06

C

16:29

16:49

Järve sinine (10)

SJK DINA  (10)

0-3 

25.06

C

16:55

17:15

Trans (10)

Järve kollane (10)

2-2 

25.06

C

17:21

17:41

1 place (10)SJK DINA  (10)

4 place (10)Järve sinine (10)

2-0 

25.06

C

17:47

18:07

2 place (10)Järve kollane (10)

3 place (10)Trans (10)

2-0 

25.06

C

18:13

18:33

3-4 place (10)Trans (10)

 

3-4 place (10)Järve sinine (10)

 2-0

25.06

C

18:39

18:59

FINAL (10)SJK DINA  (10)

 

FINAL (10)Järve kollane (10)

 4-1

 

26 juuni

 

 

 

 

F

start

end

team 1

team 2

result  26.06

26.06

A

8:30

9:00

SJK DINA  (07)

SK Kreshatik  (07)

1-2 

26.06

A

9:06

9:36

Miraz  (07)

Lokomotiv  (07)

 2-1

26.06

A

9:42

10:12

DUSSH №7  (07)

SJK DINA  (07)

 2-0

26.06

A

10:18

10:48

Miraz  (07)

Trans  (07)

 0-4

26.06

A

10:54

11:24

Lokomotiv  (07)

SK Kreshatik  (07)

0-9 

26.06

A

11:30

12:00

DUSSH №7  (07)

Trans  (07)

1-7 

26.06

A

12:06

12:36

5 place (07)SJK DINA  (07)

 

6 place (07)Lokomotiv  (07)

3-0 

26.06

A

12:42

13:12

3 place (07)DUSSH №7  (07)

 

4 place (07)Miraz  (07)

0-1

26.06

A

13:18

13:48

1 place (07)Trans  (07

 

2 place (07)SK Kreshatik  (07)

 8-2

26.06

A

14:00

14:24

Trans  (08)

Merkuur Juunior (08)

2-6 

26.06

A

14:30

14:54

SJK DINA  (08)

Arsenal  (08)

 0-4

26.06

A

15:00

15:24

Ednist (08)

Trans  (08)

0-3 

26.06

A

15:30

15:54

Arsenal  (08)

Merkuur Juunior (08)

9-1 

26.06

A

16:00

16:24

5 place (08)Ednist (08)

 

6 place  (08)SJK DINA girl (08)

3-0 

26.06

A

16:30

16:54

3 place  (08)Trans  (08)

 

4 place  (08)SJK DINA  (08)

3-2 

26.06

A

17:00

17:24

1 place  (08)Arsenal  (08)

 

2 place  (08)Merkuur Juunior (08)

6-2 

 

 

 

 

 

F

start

end

team 1

team 2

result  26.06

26.06

B

9:00

9:20

SJK DINA  (09)

SK Põhja valge (09)

0-2 

26.06

B

9:26

9:46

Legion (09)

SK Põhja sinine (09)

 3-1

26.06

B

9:52

10:12

SJK DINA  (09)

Trans (09)

 8-0

26.06

B

10:18

10:38

Järve (09)

Legion (09)

 0-2

26.06

B

10:44

11:04

5 place (09)Trans (09)

 

6 place  (09)Järve (09)

2-1 

26.06

B

11:10

11:30

3 place  (09)SJK DINA  (09)

 

4 place  (09)Legion (09)

3-1 

26.06

B

11:36

 

11:56

1 place  (09)SK Põhja sinine (09)

 

2 place  (09)SK Põhja valge (09)

3-1 

26.06

B

12:00

12:30

Impuls (06)

Lokomotiv (06)

0-7 

26.06

B

12:36

13:06

SJK DINA (06)

Järve (06)

 3-0

26.06

B

13:12

13:42

Lokomotiv (06)

 Trans (06)

2-9 

26.06

B

13:48

14:18

SK Kreshatik (06)

Järve (06)

 2-1

26.06

B

14:24

14:54

 Trans (06)

Impuls (06)

 5-0

26.06

B

15:00

15:30

SJK DINA (06)

SK Kreshatik (06)

2-0 

26.06

B

15:36

16:06

5 place (06)Järve (06)

 

6 place  (06)Impuls (06)

5-0 

26.06

B

16:12

16:42

3 place  (06)SK Kreshatik (06)

 

4 place  (06)Lokomotiv (06)

3-0+/ -

26.06

B

16:48

17:18

1 place  (06)Trans (06)

 

2 place  (06)SJK DINA (06)

10-1 

 

 

team 2006

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

estonia 640

Trans (06)

 Narva trans 5-0  8-0  12-0  9-2  10-2  44-4  15 
 3  3

ukraine 640

Impuls  (06)

 0-5  Impuls 0-6  0-5  0-7  0-8   0-31
 0  0

estonia 640

SK Kreshatik (06)

0-8  6-0  Krestshatik Tallinn gif   2-1 2-1  0-2  10-12 
 0  3  3  0

estonia 640

Järve (06)

0-12  5-0   1-2 Jarve K-j gif  0-4  0-3   6-21  5
 0  0

estonia 640

Lokomotiv (06)

 2-9 7-0  1-2  4-0  Lokomotiv Johvi  2-2   16-13 4
 3

estonia 640

SJK DINA  (06)

2-10   8-0 2-0  3-0  2-2   Dina 100 70  17-12

 13

2
 0  3  3  3

 

 

 

1team 2007

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

russia 640

DUSSH №7  (07)

Zvezda Petrozavodsk 

1-7 

 1-1

12-0 

2-1 

2-0 

 18-9

10 

 0  1

estonia 640

Trans  (07)

 7-1

Narva trans

1-1 

9-0 

 4-0

4-2 

 25-4

13 

 3  3

estonia 640

SK Kreshatik  (07)

1-1 

1-1 

Krestshatik Tallinn gif

9-0 

4-1 

2-1 

 16-4

11 

 1  3 3

estonia 640

Lokomotiv  (07)

1-12 

0-9 

 0-9

Lokomotiv Johvi

1-2 

 2-5

4-37 

 0  0  0

russia 640

Miraz  (07)

1-2 

0-4 

1-4 

2-1 

Zvezda Petrozavodsk 

2-1 

6-12 

 4

 0  0

estonia 640

SJK DINA  (07)

 0-2

 2-4

1-2 

5-2 

1-2 

Dina 100 70

 9-12

 3

 0  0  0  3

 

 

team 2008

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

ukraine 640

Ednist (08)

 Ednist Kiev 1-6   0-7 0-3  3-2  2-2  6-20   5
 0  0  0

ukraine 640

Arsenal  (08)

 6-1 Full-Arsenal-Logo  9-1  2-2  6-1  4-0  27-5  13   1
 3

estonia 640

Merkuur Juunior (08)

7-0  1-9   Merkuur-Juunior Logo 130px 6-2  11-1  5-2   30-14  12
 3  3  3

estonia 640

Trans  (08)

 3-0  2-2 2-6  Narva trans  2-1   3-1  12-10 10 
 3  0  3

estonia 640

SJK DINA girl (08)

 2-3  1-6  1-11  1-2 Dina 100 70  3-6  8-28 
 0  0  0  0

estonia 640

SJK DINA (08)

 2-2 0-4   2-5 1-3  6-3  Dina 100 70   11-17
 1  0  0  3

 

 

 

team 2009

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

estonia 640

Trans (09)

Narva trans  2-6  1-8  2-6  7-2  0-8  12-30 
 0  0  0

estonia 640

SK Põhja valge (09)

6-2  Pohjatallinna logo  1-0 0-5  8-0  2-0  17-7  15   1
 3  3

estonia 640

Legion (09)

 8-1 0-1   Legion Tallinn  3-1 2-0 2-5   15-8
 3  0  3

estonia 640

SK Põhja sinine (09)

6-2  5-0  1-3   Pohjatallinna logo 5-0  3-0  20-5 12   2

estonia 640

Järve (09)

2-7  0-8   0-2  0-5 Jarve K-j gif  0-7  2-29   0  6
 0  0  0

estonia 640

SJK DINA  (09)

 8-0  0-2 5-2  0-3  7-0  Dina 100 70  20-7   9  3
 3  0  0

 

 

Team 2010

1

2

3

4

balls

points

place

estonia 640

Trans (10)

Narva trans   2-2 0-4  0-0   2-6
 1  0

estonia 640

Järve kollane (10)

2-2   Jarve K-j gif 1-8  5-1   8-11  2
 1  0

estonia 640

SJK DINA  (10)

4-0   8-1 Dina 100 70  3-0  15-1   1
 3

estonia 640

Järve sinine (10)

 0-0 1-5   0-3 Jarve K-j gif   1-8  1  4
 1  0

 Support 9-23 (UTC+1) 

 

 

Vkontakte Odnoklassniki facebook

 

All tournament

 

Narvacup2015

 

  Narva Trans 2018   Narva gerb

Dina Logotip 200 200

  SILLAMAE LOGO
  Phoenix Jhvi FC  Johvi gerb
  Jarve K-j gif    Kohtla Jarve gerb
 inger Noorus silvestnik maxima   24sport Europa Cafe Matveika narva
 Fama laagna   futboloff  liivarand FFMO meresuu  Baltic liiga ee  webstudio 
gol Federatia Petrazavodska Infootball.me Yes Molodoi ee sekundomer sportandme logo EJL
ESPAK Narva sportland Footcom Narva Jalgpalli Liit ID kutseharidus Detskaj Dokaball pohjarannik